Home
 
105

Op 10 maart hebben 5 turners hun 1e (van 3) wedstrijd geturnd voor het NK.  Ze turnen allemaal een divisie hoger en de oudste 4 ook nog in een nieuwe leeftijdscategorie.

 

Wat het heel bijzonder maakte was dat het Nederlands team samen met de junioren turnde. Ze hebben samen mogen in turnen, dus dit is een wedstrijd om niet meer te vergeten.

 
De uitslagen per categorie :

2e divisie jeugd : Yarno Claessens 14e.

2e divisie junior I : Rick Okkersen 16e , Noah Spronken 22e , Luc

Meijers 23e en Paulus Brandsma 25e.

 

Yarno turnt 17 maart al zijn tweede wedstrijd. De junioren hebben hun 2e wedstrijd pas 14 april.

125

Op zaterdag 23 februari werden bij twee meisjesgroepen nog de (toen uitgestelde) clubkampioenschappen 2108 geturnd.

De ereplaatsen per categorie :

Meisjes-2 : 1e Noraya Boers  2e Yelke Grond 3e Moura de Clerq

Meisjes-3 : 1e Chloe Scheffers  2e Aylin Lemmens 3e Ines Zeegers

129

In Weert werd op zondag 10 februari de tweede plaatsingswedstrijd geturnd i.v.m. het Nederlands Kampioenschap turnen bij de heren.

Van de zes Excelsiordeelnemers wisten er 4 door te gaan naar de volgende ronde.

De uitslagen per categorie:

Talenten divisie benjamin : Lars Okkersen 6e (net niet door)

2e divisie instap : Pieter van Eindhoven 5e en Mathijs Weening 20e (beiden door)

3e divisie pupil : Sem van Dijk 18e (door) ,Sander Okkersen 23e (door) en Ruben Castermans 27e. 

130

Hieronder de uitslagen van de districtswedstrijd van 20 Januari in Tilburg.

Dit was de eerste van 2 plaatsingswedstrijden voor het NK.

 

Benjamin Talentendivisie:      Lars Okkersen 7e plaats

Instap 2e divisie:  Pieter van Eijndhoven 8e plaats , Mathijs Weening 12e plaats

Pupil 3e divisie :  Sander Okkersen 15e plaats, Sem van Dijk 22e plaats,  Ruben Castermans 28e plaats

 

Op 10 februari turnen ze de tweede wedstrijd in Weert en dan wordt duidelijk wie er doorgaat naar het NK.

223

Op zaterdag 8 december vonden de clubkampioenschappen turnen voor de jongens plaats.

De ereplaatsen per categorie :

Jongens 1 : 1e Pieter van Eijndhoven  2e Mathijs Weening  3e Lars Okkersen

Jongens 2 : 1e Sander Okkersen  2e  Quentin Webers  3e Sem van Dijk

Jeugd :  1e Yarno Claessens  2e Rick Okkersen  3e Noah Spronken

In het kader van het 50-jarig trainerschap van Jo Lahaije heeft iedereen na de wedstrijd nog kunnen genieten van een demonstratie van enkele topturners afkomstig van

Swentibold Sittard.

 

Bij de meisejes DR-1 werd :

1e Lise Lemmens en gedeelde 2e plaats voor Loes van Kan en Caro Regtop.